GNU/Linux Kullanmıyorum Onu Yaşıyorum

Debian 10 ve diğer sürümlere Lutris nasıl kurulur?

 


Lutris yazılımı Wine, Steam gibi çeşitli platformlarda oyun oynamak için geliştirilmiş oldukça yetenekli bir yazılım. Hem oyun indiriyor, hem oyunlar için gerekli ne varsa onu da kendisi indirip kuruyor.

Oyun severler için kullanımı kolaylaştıran Lutris yazılımını Debian 10 sürümüne kurmak isterseniz tek komutta toparladığım alttaki komutun tamamını uçbirime girmenizle kuracaktır.

Debian'ın diğer sürümlerine kurmak isterseniz komut içinde geçen iki tane "10" rakamını kurmak istediğiniz sürüm numarasıyla değiştirin.

sh -c "sudo wget https://download.opensuse.org/repositories/home:/strycore/Debian_10/Release.key ; sudo apt-key add Release.key ; echo 'deb http://download.opensuse.org/repositories/home:/strycore/Debian_10/ ./' | sudo tee /etc/apt/sources.list.d/lutris.list ; sudo apt update ; sudo apt install lutris -y ; echo 'y' | sudo apt install -f"


Benzer konular

Load...
sonraki onceki home

7 yorum:

 1. aga madem technoçöpten ayrıldın sdn e gel

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkürler kozmonot02.
   Orada aynı şey olmayacak mı?
   Örneğin kanıt olmadan iftira atana ceza veriliyor mu?

   Sil
  2. abi allah rızası için geri gel sensiz forumun tadı yok.

   Sil
  3. TECHNOPAT YILLARIN EMEĞİDİR BU SANA DÜŞMMEİŞTİR.

   Sil
  4. Sağol EFE, geri dönmem biraz zor, dönersem yine mutsuz olacağım belli.
   Ben zaten oradaki iftiracı, huzursuzluk veren insanlar için ayrıldım, yoksa Technopat benim için mükemmel bir sitedir. Technopat yönetimi olsun uygulama yöntemi olsun mükemmele yakın bir yönetim sergiliyorlar, umarım öyle de gider.

   Sil
 2. Forumdaki çoğu kişi sana kefil onlar için ban talebinde bulunuruz forumdaki herkes seni bekliyor.

  YanıtlayınSil
 3. https://www.technopat.net/sosyal/eklenti/5-karsilastirma-pardus-vs-debian-_-sayfa-2-_-technopat-sosyal-ve-diger-2-sayfa-kisisel-png.821257/ şu fotoya bi bak abi technopat linki değil oraya yüklenen bir fotoğraf.

  YanıtlayınSil

Kategoriler

⌄ Son Çalışmalarım ⌄

Son yorumlar

gototop