GNU/Linux Kullanmıyorum Onu Yaşıyorum

Archman Simple JWMArchman GNU/Linux ile çalışmalarımız hızlı ama kontrollü olarak devam ediyor. İsmini Archman Simple JWM (ASJ) koyduğum bu sürüm için ekip arkadaşlarıma, geri dönüş yapan ve görüşlerini esirgemeyen kullanıcılara teşekkür ederim.

Archman Simple JWM, adından da anlaşılacağı gibi hafif ve pencere yöneticili bir oturumdur. Bu kalıpta daha önceleri çıkardığımız pencere yöneticili oturumların aksine artı bir yazılım eklenmedi. Mümkün olduğu kadar JWM oturumunun kendi yapısına sadık kalındı.
JWM oturumunun doğal ve hafif yapısını korumak adına özel bir gayret göstermiş olsak da geniş özelleştirme yapısından yararlanmayı kullanıcının tercihine bıraktık.
Arkaplan resim ekleme, paneli veya menüyü farklı yapılandırma, sistemin görünümünü transparanlaştırma ya da farklı yazılım ekleme gibi detayları kullanıcıların zevkine bırakmayı daha uygun gördük. Ancak deneyimli-deneyimsiz herkesin zorlanmadan kullanmasına da özen gösterdik.

Eski ve zayıf makinelere hayat veren bu çalışma aynı zamanda sadeliği sevenler için de ayrı bir özelliği bulunuyor. Hepimize hayırlı olsun.

Buradan indirin.
Archman Simple JWM

Daha geniş bilgiler.
Archman GNU/Linux

Archman Simple JWM Archman Simple JWM Reviewed by illedelinux on Kasım 15, 2018 Rating: 5

2 yorum:

Not: Yorumların bazen çalışmadığı bilgisi geldi. Yorumlarınız aynı anda yayınlanmadıysa, buradan bildirebilirsiniz. İletişim

Popüler

Kategoriler

Araştırma (161) Arch (38) Archman (22) Çeşitli (47) Dağıtım (80) Debian (65) Fedora (41) Gnu/Linux (204) JWM (23) Linux Browser (45) Openbox (24) Ubuntu (55)

Son Yorumlar

gototop