GNU/Linux Kullanmıyorum Onu Yaşıyorum

Archman Openbox Edition
Archman Openbox Edition 2018.11 topluluk sürümü kullanıma hazır.
Bu sürümde henüz çıkardığımız 2018-11 JWM sürümünün aksine kullanıcı için gerekli olan bütün temel paketler eklenmiş bulunmaktadır. Ayrıca bir çok özelleştirme ve teknik anlamda özel uygulamalar kullanıcıya bırakılmadan modifiye edilmiştir. Bu sürümün bir başka özelliği de Openbox çatısı altında kısıtlı paketler yerine uyumlu, kararlı ve kullanışlı paketler tercih edilmiştir. Tabi bu özgürlüğümüzü kullanırken de sistem performansı ve kararlılığına daha çok önem verilmiştir. Openbox'u baz alarak  birbiriyle uyumlu parçalardan oluşan entegre bir sistem hazırladığımızı düşünüyoruz. Bu anlamda en iyi kararı verecek olan elbette kullanıcılardır. Emeği geçen ekip arkadaşlarıma teşekkür ederim. Hepimize hayırlı olsun.

Buradan İndirin
Archman Openbox Edition 2018.11

Daha geniş bilgilere Archman forumumuzdan ulaşabilirsiniz.
Archman Forum.
Archman Openbox Edition Archman Openbox Edition Reviewed by illedelinux on Kasım 20, 2018 Rating: 5

4 yorum:

 1. Vedat bey merhaba,
  Daha önceki paylaşımlarınız arasında yer alan Tweakos-OB linux distrosunu tüm uğraşlarıma rağmen Türkçeleştirememiştim, genelde tüm openbox masaüstlerinde hep aynı sorun ile karşılaştım, Archman Openbox Edition 2018.11 topluluk sürümü örnek fotoğrafta da menüler İngilizce gözüküyor, menüler dahil tüm sistemin Türkçe olması için neler yapılmalı acaba? Saygılar.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba.
   Alttaki komutla Archman Settings Manager paketimi kurun, menüden açın, bununla Türkçe yapmayı deneyin.
   pac archman-settings-manager

   Sil
 2. Çok teşekkürler Vedat bey, çalışmalarınızda başarılar, saygılarımla.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben de teşekkür ederim, umarım çözüm olmuştur...

   Sil

Not: Yorumların bazen çalışmadığı bilgisi geldi. Yorumlarınız aynı anda yayınlanmadıysa, buradan bildirebilirsiniz. İletişim

Popüler

Kategoriler

Araştırma (161) Arch (38) Archman (22) Çeşitli (47) Dağıtım (80) Debian (65) Fedora (41) Gnu/Linux (204) JWM (23) Linux Browser (45) Openbox (24) Ubuntu (55)

Son Yorumlar

gototop